بازار کار حسابداری

بازار کار حسابداری ، حسابداری یکی از سیستم های اطلاعاتی می باشد که اطلاعات مورد نیاز را به افراد مختلف ارائه می دهد. سرمایه گذاران، اعتباردهندگان، مدیران و... با کمک حسابداران می توانند از مسائل اقتصادی مطلع شوند.

بیشتر بخوانید بازار کار حسابداری

آموزش  حسابداری بازرگانی چیست ؟

آموزش  حسابداری بازرگانی چیست ؟ ، از ابتدایی ترین تعاملات انسان تجارت است . تجارت برای جبران نداشتن امکانات یا استفاده از تنوع کالاها می باشد و به همین علت شدیدا مورد استقبال مردم قرار گرفته است .

بیشتر بخوانید آموزش حسابداری بازرگانی چیست ؟

تفاوت شرکت حسابداری با مؤسسه حسابداری

تفاوت شرکت حسابداری با مؤسسه حسابداری ، تفاوت شرکت حسابداری با مؤسسه حسابداری در نوع ثبت و اساس نامه آن می باشد. در نوع فعالیت و ساختار سرمایه و مجوزهای لازم باهم متفاوت می باشند. به این صورت که مؤسسات حسابداری به صورت موسسه غیر انتفاعی در اداره ثبت شرکت ها ثبت می شود.

در ادامه خواهید خواند تفاوت شرکت حسابداری با مؤسسه حسابداری

ارزش افزوده اقتصادی

ارزش افزوده اقتصادی ، ارزش افزوده اقتصادی شاخصی است مبتنی برVBM که به کنترل کل ارزش ایجاد شده دریک تجارت می پردازد. ارزش افزوده اقتصادی استراتژی نیست بلکه راهی است که ما با آن به اندازه گیری نتایج می پردازیم.

در ادامه خواهید خواند ارزش افزوده اقتصادی

تجزیه و تحلیل انحرافات ابزار سنجش مسؤلیت مرکز هزینه

تجزیه و تحلیل انحرافات ابزار سنجش مسؤلیت مرکز هزینه ، هزینه یکی از اقلامی است که در سنجش مسؤلیت بسیار حائز اهمیت است. بنابراین یکی از مهمترین مراحل حسابداری سنجش مسؤلیت مرکز تعیین اقلام بهای تمام شده استاندارد و ارزیابی عملکرد واحد ها از طریق مقایسه اقلام بهای تمام شده ( هزینه های ) واقعی با اقلام بهای تمام شده ( هزینه های استاندارد) است.

در ادامه خواهید خواند تجزیه و تحلیل انحرافات ابزار سنجش مسؤلیت مرکز هزینه